Oferta pracy dla operatora obrabiarek skrawających CNC

Oferujemy pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie. Gwarantujemy swoim pracownikom dobre warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie. Chętnie przyjmiemy początkujących w zawodzie.

Od Kandydata oczekujemy:

  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • posiadania wiedzy z zakresu obróbki skrawaniem,
  • posiadania prawo jazdy kat. B.,
  • samodzielności i odpowiedzialności.

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie na frezarce NC/CNC (np. praktyczna nauka zawodu),
  • znajomość obsługi komputera, pakietu Open Office,
  • znajomość języka niemieckiego/angielskiego.

Wykształcenie:

  • Liceum techniczne lub szkoła zawodowa w kierunku obróbki skrawaniem

Zakres obowiązków:

  • praca przy frezarce NC/CNC
  • przygotowanie materiału: cięcie, szlifowanie
  • obsługa maszyny do perełkowania,
  • montaż/składanie komponentów.

Podanie o pracę, życiorys ze zdjęciem oraz dokumenty potwierdzające kwalifikacje proszę przesłać na adres:

Sirah Polska Sp. z o.o.

Klaudia Szydłowska

Chrósty, ul. Główna 37,

47-280 Pawłowiczki

lub na adres:

klaudia.szydlowska@sirah.pl