Pożegnanie absolwentów 2024

Pożegnanie absolwentów 2024

Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż ten tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł. /A. Einstein /

Z wielkim sentymentem i dumą żegnamy naszych drogich absolwentów klas maturalnych, którzy właśnie ukończyli etap edukacji w naszej szkole. Uroczysta akademia, która odbyła się z tej wyjątkowej okazji, była pełna wzruszeń i radości, zgromadzając przyjaciół, rodziny oraz społeczność szkolną.

Podczas ceremonii, tuż po dźwiękach hymnu, przemawiali uroczyście Dyrektor Sławomir Janowski, przedstawiciel Samorządu Szkolnego, a także reprezentanci klas piątych i nauczyciele, którzy przez lata wspierali naszych uczniów. Ich mądrość, refleksje i życzenia stanowiły inspirujący drogowskaz dla odchodzących absolwentów, przypominając im o ich dotychczasowych sukcesach i przyszłych wyzwaniach.

Nie można zapomnieć również o symbolicznym momencie przekazania pocztu sztandarowego. Długoletni reprezentanci szkoły, sprawujący tę funkcję z godnością i zaangażowaniem, przekazali pałeczkę swoim młodszym kolegom, kontynuując tym samym piękną tradycję i symbolizując ciągłość pokoleń.

Rozdanie nagród za szczególne osiągnięcia było momentem szczególnym, podkreślającym trud i determinację w dążeniu do celów. Nagrodzeni zostali ci, którzy nie tylko osiągnęli wybitne wyniki w nauce i sporcie, ale również aktywnie angażowali się w życie szkoły oraz pracowali na rzecz wspólnoty.

Oto lista nagrodzonych i wyróżnionych  >>>> tutaj

Warto również podkreślić, że moment wręczenia świadectw był pełen wzruszeń i duma widniała na twarzach zarówno uczniów, jak i nauczycieli oraz rodziców.

Pragniemy podziękować wszystkim zaangażowanym w proces kształcenia naszych absolwentów – nauczycielom, rodzicom oraz całej społeczności szkolnej. Wasze wsparcie i zaangażowanie były nieocenione.

Życzymy naszym absolwentom powodzenia w dalszej drodze życiowej i spełnienia wszystkich marzeń. Niech każdy dzień przynosi im nowe wyzwania i sukcesy, a pamięć o latach spędzonych w naszej szkole będzie zawsze w ich sercach.

Na zakończenie tradycyjnie już uczniowie klas czwartych wraz z rodzicami i wychowawcami przygotowali słodki poczęstunek dla wyróżnionych uczniów klas piatych i ich rodziców, tworząc atmosferę pełną ciepła i serdeczności.

A. Krupa / A. Piwowar

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ >> KLIKNIJ <<