Szczepienia uczniów od 12 roku życia

Szczepienia uczniów od 12 roku życia

Szanowni Państwo,

informuję, iż zgodnie z propagowaną przez MEiN i MZ akcją szczepień dzieci i młodzieży od 12 roku życia istnieje możliwość szczepienia takich uczniów oraz członków ich rodzin. Deklaracje chęci zaszczepienia można pobrać tutaj. Będą one także dostępne w sekretariacie szkoły oraz u wychowawców podczas pierwszych spotkań. Wypełnione deklaracje należy przekazać wychowawcy klasy do 8 września br. i następnie zostaną przekazane do punktu szczepień.

Szczepienia będą się odbywały w Punkcie Szczepień Powszechnych przy ul. Wileńskiej 6 w Raciborzu  w godzinach popołudniowych. Będzie także możliwość szczepień w Punkcie Szczepień Populacyjnych przy ul. Gamowskiej 3 w Raciborzu. Szczegółowe informacje o terminie i godzinach szczepień zostaną przekazane po uzgodnieniach z punktem szczepień. Kwestionariusz wstępnego wywiadu przed szczepieniem można pobrać tutaj

Materiały informacyjne i dokumenty do pobrania znajdują się na stronie MEiN: Szczepienia uczniów od 12. roku życia – materiały informacyjne – Ministerstwo Edukacji i Nauki – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

 

Z poważaniem

dr Sławomir Janowski – dyrektor Centrum