Siatkarze „Mechanika” czwarty raz z rzędu najlepsi w Raciborzu

13 lutego w hali Rafako został rozegrany Finał Miejski Mistrzostw Raciborza Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Siatkowej. W turnieju wystąpiły cztery szkoły: CKZiU nr 1, ZSE, II LO i CKZiU nr2 „Mechanik”. W meczu półfinałowym zmierzyliśmy się z CKZiU nr1, które pokonaliśmy 2-0 (25-9,25-9), w drugim meczu ZSE również w dwóch setach pokonał II LO. W meczu o trzecie miejsce  II LO wygrało z CKZiU nr1. W meczu finałowym mieliśmy okazję zagrać z ZSE, z którym przegraliśmy w finale Turnieju Mikołajkowego. Tym razem jednak nasi siatkarze zrewanżowali się „Ekonomikowi” wygrywając w dwóch setach (25-15,25-20) i po raz czwarty z rzędu zostali Mistrzami Raciborza.