Trzeci raz z rzędu „Mechanik” Mistrzem Raciborza w piłce siatkowej

6 lutego  w Arenie Rafako zostały rozegrane Mistrzostwa Raciborza Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców. W zawodach udział wzięło 5 szkół, które grały systemem „każdy z każdym”. Grano do dwóch wygranych setów do 21 punktów.

W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z II LO i wygraliśmy pewnie 21-10 i 21-11, w drugim graliśmy z I LO, które tym razem nie stawiło nam wielkiego oporu i zwyciężyliśmy w setach do 10 i do 8 . Trzeci przeciwnik również nas niczym nie zaskoczył i pokonaliśmy CKZiU nr1 również w dwóch setach 21-12 i 21-9. Ostatni mecz z „Ekonomikiem” okazał się decydującym o pierwszym miejscu i dostarczył najwięcej emocji. Wygraliśmy w dwóch setach 21-15 i 21-18 i po raz 3 z rzędu zostaliśmy Mistrzami Raciborza!