Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
22 czerwca 2018r. na boisku szkolnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.
Pan dyrektor Sławomir Janowski podziękował nauczycielom i pracownikom oraz młodzieży za kolejny pracowity i aktywny rok. Specjalne podziękowania skierował do całej Rady Rodziców za ufundowanie nagród. W akademii brali udział zaproszeni goście: przewodnicząca Rady Rodziców pani Iwona Kasza oraz rodzice uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem.
Z rąk Dyrektora świadectwa ukończenia szkoły otrzymali uczniowie klas trzecich Szkoły Branżowej.
Nagrodzonych uczniów było w tym roku naprawdę wielu! Gratulujemy!
Po zakończeniu uroczystości, uczniowie przeszli do klas, gdzie otrzymali świadectwa.
Ważnym momentem uroczystości było pożegnanie Pana Andrzeja Biskupa, który z końcem sierpnia przechodzi na emeryturę. Przez wiele lat uczył w „Mechaniku” języka polskiego oraz prowadził grupę teatralną IRREALIS. Dyrektor w imieniu całego grona złożył Mu podziękowania za długoletnią, sumienną pracę oraz życzenia wszystkiego najlepszego na dalsze lata.
Świadectwa z wyróżnieniem
Szymon P. technikum (4,75)
Patryk O. technikum (4,78)
Bartosz B. technikum (4,79)
Mateusz D. technikum (4,79)
Dawid S. technikum (4,79)
Mateusz K. technikum (4,79)
Mateusz H. technikum (4,79)
Adam B. technikum (4,80)
Tomasz B. technikum (4,80)
Karol S. technikum (4,80)
Kamil J. branżowa (4,83) + 100% frekwencja
Mateusz C. branżowa (4,83)
Dominik H. technikum (4,83)
Daniel Ł. technikum (4,83)
Samuel J. technikum (4,84)
Patryk H. technikum (4,86)
Beniamin S. technikum (4,86)
Aron B. technikum (4,86)
Kacper D. technikum (4,89)
Mateusz L. technikum (4,90)
Sebastian D. technikum (4,94)
Marcelin K. technikum (5,00)
Jakub D. technikum (5,00)
Bartłomiej B. technikum (5,00)
Mateusz S. technikum (5,00)
Paweł M. technikum (5,00)
Szymon B. technikum (5,05)
Natalia N. technikum (5,06)
Kamil Cz. technikum (5,06)
Michał M. technikum (5,22)
Kamil U. technikum (5,50)
Daniela Dz. technikum (5,69)
Krzysztof K. technikum (5,86)
Święto sportu – dyplomy
Mateusz Hamerlich – tenis stołowy
Natalia Nienartowicz – łucznictwo
Piotr Hołownia – łucznictwo
Patryk Kaczyński – wyciskanie sztangi
Mateusz Drobny, Michał Gołąbek – wiedza sportowa
kl 2cB – przeciąganie liny
kl 1bT – piłka nożna
kl 2eT – streetball
Nauczyciele łucznictwo – Aldona Krajewska, Tomasz Oszek
Zawody strzeleckie – dyplomy
Natalia Nienatrowicz – I miejsce
Sylwester Cwik – III miejsce oraz III miejsce drużynowo
Aleksander Stasierowski – III miejsce drużynowo
Maciej Majewski – III miejsce drużynowo
Szachy – dyplomy
Marek Szweda – branżowa – II miejsce
Sebastian Weczerek – technikum – III miejsce
Konkurs matematyczny dla uczniów Szkoły Branżowej
Roman Jędrzejczyk – I miejsce
Jakub Lasak – II miejsce
Karol Solich – III miejsce
MATEMATYCZNE DNI „Mechanika”
Sudoku
II miejsce drużynowo
Dawid Pater
Bartłomiej Stężowski
Szymon Kozaczka
Wyszywanka matematyczna
Mirela Kieś – I miejsce
Kostka Mengera
71 sztuk sześcianów
Marcelin Kierek – I miejsce
„Matematyka od kuchni”
I miejsce drużynowo
Daniela Dziedzic
Bartosz Borowik
Dawid Bogdziewicz
II miejsce ex aequo drużynowo
Aleksander Głowiński
Paweł Rybka
Patryk Margas
Plakaty
I miejsce
Karol Sopel
II miejsce drużynowo
Andreas Posmyk
Karol Dastig
III miejsce drużynowo
Kamil Nowotarski
Jan Wyglenda
Piramida Sierpińskiego
Budowali drugi rok z rzędu:
Norbert Rymut
Grzegorz Dreszer
Konkursy językowe
Krzysztof Siedlaczek
Dominika Witek
Dominik Baszczok
Krzysztof Kocjan
Hubert Kupka
Marek Sławik
Konkursy historyczne
Paweł Majnusz – I miejsce
Łukasz Muras – II miejsce
Dawid Pater – III miejsce
Filip Malcharczyk – I miejsce
Marcelin Kierek – II miejsce
Daniel Zientek – III miejsce
Dominik Jendrzejczyk – III miejsce
Konkurs Prac Uczniowskich
Szymon Gaczyński – nagroda nauczycieli
Izabela Utrata – nagroda uczniów
Samorząd
Bulenda Aron
Dziedzic Daniela
Kaczor Kevin
Kubiak Mateusz
Bończyk Adam
Niklewicz Adrian
Biblioteka
Mateusz Waniczek
Dziennikarze
Andreas Posmyk
Piotr Hołownia
Paweł Iwańczyk
Natalia Nienartowicz
Kacper Tomczak
Piotr Aksman
Dawid Skrobek
Karol Dastig
Finalista 63 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
Jan Fiołka
Frekwencja 100%
Dawid Grzonka
Dominik Kopiec
Tomasz Kolar
Dawid Żymełka
Wolontariat – książki
Wiktoria Jancewicz
Nicole Sobeczko
Alicja Kozik
Karolina Moskwa
Paulina Rogalska
Anna Szablińska
Zdjęcia wykonane przez pana Piotra Swobodę obejrzeć można w galerii >>>
Agnieszka Krupa