„Mechanik” mistrzem!

W poniedziałek 12 marca zostały dokończone zawody miejskie w piłce siatkowej z 19 lutego. Wystartowały w nich wszystkie raciborskie szkoły średnie. W pierwszym dniu zawodów rywalizowaliśmy z CKZiU nr1, które pokonaliśmy 2-0 (25-7,25-21) oraz z II LO, z którym również wygraliśmy w dwóch setach (25-15,25-15). W drugim dniu przyszło nam się zmierzyć z ZSOMS, z którym wynik również brzmiał 2-0 (25-11,25-14). W ostatnim meczu graliśmy z ZSO nr1, który do tej pory również wygrał wszystkie mecze. Finał rozpoczęliśmy troszkę nerwowo, ale w miarę upływu czasu zyskiwaliśmy przewagę i pokonaliśmy naszego odwiecznego rywala w dwóch setach (25-21,25-16). Obroniliśmy tytuł Mistrza Raciborza w Piłce Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych. Dzięki temu zwycięstwu awansowaliśmy do zawodów wojewódzkich.