klasa IVa – technik mechatronik, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

wych. mgr  Patrycja Sergiel

  1. Bauerek Łukasz
  2. Białuski Dawid
  3. Bielesz Łukasz
  4. Bogdziewicz Dawid
  5. Borowik Bartosz
  6. Bulenda Adam
  7. Bulenda Aron
  8. Drobny Mateusz
  9. Dziedzic Daniela
  10. Głos Łukasz
  11. Krasek Radosław
  12. Kretek Arkadiusz
  13. Kubiczek Szymon
  14. Kuligowski Radosław
  15. Pączko Dawid
  16. Przegendza Artur
  17. Ziental Tomasz
  18. Biela Kamil
  19. Gołąbek Michał
  20. Kaczyński Patryk
  21. Wilczek Marcin

 

 klasa IVb – technik elektronik / technik elektryk

wych. mgr Bernard Grzesiczek

  1. Dreszer Grzegorz
  2. Gajdeczka Tobias
  3. Klicki Kuba
  4. Kocur Paweł
  5. Kowaczek Krzysztof
  6. Maciejski Kajetan
  7. Polnik Jakub
  8. Sbeczka Dawid
  9. Barucha Marcel
  10. Bugla Dawid
  11. Czekała Kevin
  12. Długosz Kamil
  13. Janosz Denis
  14. Kiszka Dominik
  15. Klima Daniel
  16. Krybus Daniel
  17. Matyka Daniel
  18. Mende Kevin
  19. Mikołajek Krystian
  20. Nowak Adam
  21. Rymut Norbert
  22. Swoboda Kamil
  23. Waloszek Bartosz
  24. Wolnik Adam

 klasa IVc – technik informatyk

wych. mgr Andrzej Surma

  1. Banik Dominik
  2. Bortel Michał
  3. Figiel Adam
  4. Frankowski Wojciech
  5. Heide Krystian
  6. Jośko Dawid
  7. Konopka Mateusz
  8. Kubala Patryk
  9. Kuśnik Jakub
  10. Lucia Adam
  11. Miczek Rafał
  12. Musioł Paweł
  13. Nowotarski Kamil
  14. Pieczarek Kevin
  15. Pluta Szymon
  16. Posmyk Cezary
  17. Stachańczyk Paulina
  18. Świerc Kacper
  19. Wyglenda Jan
  20. Zubrzycki Marcin

 

klasa IVd  – technik mechatronik

wych. mgr inż. Sebastian Kretek

  1. Bigas Adam
  2. Fergisz Dariusz
  3. Fleger Rafał
  4. Gaczyński Szymon
  5. Gatnar Jakub
  6. Gatnar Szymon
  7. Górny Paweł
  8. Gwizda Mateusz
  9. Hasse Patryk
  10. Himel Adrian
  11. Kaniowski Maciej
  12. Kasza Adam
  13. Krzesiwo Dawid
  14. Kubala Szymon
  15. Labud Mateusz
  16. Łazarski Błażej
  17. Machowski Artur
  18. Majewski Maciej
  19. Marcalik Patryk
  20. Myśliwy Tomasz
  21. Nowak Sebastian
  22. Porwoł Marcin
  23. Sniehotta Adam
  24. Sowa Mateusz
  25. Waniczek Daniel
  26. Wójcik Grzegorz
  27. Wróblewski Kamil
  28. Zawada Sebastian

 

klasa IVf  – technik informatyk, technik mechanik

wych. mgr Joanna Stankiewicz

  1. Bugla Bartosz
  2. Dastig Karol
  3. Fedyn Wojciech
  4. Kieś Mirela
  5. Korczok Kacper
  6. Książek Michał
  7. Lamla Szymon
  8. Murawska Sabina
  9. Pawlas Dawid
  10. Płaczek Andrzej
  11. Posmyk Andreas
  12. Szarmach Katarzyna
  13. Szczepański Tomasz
  14. Szpilski Michał
  15. Weczerek Sebastian
  16. Bolik Dawid
  17. Gołofit Dominik
  18. Kostka Lars
  19. Kotalla Daniel
  20. Labud Marek
  21. Majkowski Bartłomiej
  22. Perenc Tomasz
  23. Sęga Bartłomiej
  24. Sitnik Tomasz
  25. Staniek Beniamin
  26. Suliga Kacper
  27. Tomala Mateusz
  28. Woźniak Erik