Klasa IVa – technik mechanik, technik elektronik

wych. mgr inż. Małgorzata Jończyk

  1. Buchcik Patryk
  2. Kuśmierz Dawid
  3. Mandrysz Daniel
  4. Mika Andrzej
  5. Moskwa Mateusz
  6. Scholz Sebastian
  7. Święty Dominik
  8. Tomaszek Bartłomiej
  9. Grzesik Jakub
  10. Guga Daniel
  11. Krupa Sebastian
  12. Nawrocki Wojciech
  13. Ostrowski Aleksander
  14. Parczewski Beniamin
  15. Ternka Mariusz

 

Klasa IVc – technik informatyk

wych. mgr Dorota Cyron

  1. Błaszczok Mariusz
  2. Bogucki Bartłomiej
  3. Chrubasik Dariusz
  4. Drożdż Amadeusz
  5. Filip Paweł
  6. Grzesik Paweł
  7. Heidner Krzysztof
  8. Jureczka Kamil
  9. Kaleta Kacper
  10. Karbownik Paulina
  11. Kozik Wojciech
  12. Mamczur Mateusz
  13. Markowicz Marcin
  14. Marks Kamil
  15. Matuszek Adam
  16. Podgórski Jan
  17. Pytlik Jacek
  18. Słysz Paweł
  19. Sobczak Robert
  20. Szaran Paweł
  21. Wilczek Dawid
  22. Zielonka Ewa

Klasa IVd – technik mechatronik

wych. mgr Andrzej Biskup

  1. Afa Piotr
  2. Basior Grzegorz
  3. Bauerek Mateusz
  4. Burek Przemysław
  5. Cieślik Grzegorz
  6. Filip Robert
  7. Gałeczka Łukasz
  8. Górny Michał
  9. Janoch Michał
  10. Jędrusiak Wojciech
  11. Kijonka Adam
  12. Krasicki Mateusz
  13. Kubala Szymon
  14. Mrugała Michał
  15. Neuman Tomasz
  16. Palenga Patryk
  17. Pawełkiewicz Sławomir
  18. Piela Denis
  19. Przybyła Nathan
  20. Reś Adrian
  21. Sobolewski Wiesław
  22. Szymiczek Gottfrid
  23. Wierzbica Tomasz
  24. Wiesiołek Tobiasz

Klasa IVe  – technik elektryk

wych. mgr inż. Marcin Doczumiński

  1. Chory Dominik
  2. Ciepły Szymon
  3. Filip Dominik
  4. Franiczek Seweryn
  5. Głogowski Witold
  6. Gołąbek Kamil
  7. Jasny Marek
  8. Kolar Rafał
  9. Krzemien Łukasz
  10. Leks Dawid
  11. Libowski Marek
  12. Mikołajek Mateusz
  13. Nowak Tomasz
  14. Piechula Kamil
  15. Przybyła Marcin
  16. Sczyrba Robert
  17. Skatuła Andrzej
  18. Sobocik Marcel
  19. Stanek Marcin
  20. Szymula Bartosz

 

Klasa IVf  – technik informatyk, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

wych. mgr Anna Nowak – Malcherek

  1. Bauer Marek
  2. Błachut Michał
  3. Czogała Damian
  4. Janowski Jacek
  5. Klimsza Mateusz
  6. Krasowiak Mateusz
  7. Król Michał
  8. Marcinek Dawid
  9. Obajtek Maciej
  10. Paniczek Krzysztof
  11. Plinta Marek
  12. Raciborski Filip
  13. Rzepka Patryk
  14. Trzeciakowski Szymon
  15. Utracki Wiktor
  16. Cygler Paweł
  17. Fogt Sebastian
  18. Gabor Michał
  19. Granieczny Dariusz
  20. Koper Dawid
  21. Kramarczyk Sebastian
  22. Krutki Patryk
  23. Muszalik Kamil
  24. Przybyła Nils
  25. Świrzewski Marek
  26. Tomański Adrian