klasa IVa – technik mechanik
wych. mgr Andrzej Kapuśniak
1. Bańczyk Arkadiusz
2. Borzyk Roman
3. Burda Tomasz
4. Dąbrowski Mateusz
5. Dembski Damian
6. Gilge Marek
7. Gucik Radosław
8. Hawlicki Szymon
9. Herud Dominik
10. Kneć Jacek
11. Kukiełka Dawid
12. Kurka Sebastian
13. Ławniczak Rafał
14. Malcharek Damian
15. Mańka Krystian
16. Myśliwiec Tomasz
17. Orwat Jan
18. Pasierbiński Radosław
19. Psota Marcin
20. Sekuła Sebastian
21. Smuda Marek
22. Walczak Mateusz
23. Wałach Mariusz
24. Weirauch Robert
25. Witeczek Artur
26. Wolnik Mateusz
27. Zdrzałek Mateusz
klasa IVb – technik elektronik
wych. mgr Piotr Machelski
1. Arendarski Rafał
2. Chowaniec Robert
3. Franiczek Szymon
4. Gajda Artur
5. Herzog Martin
6. Knura Grzegorz
7. Kozicki Krzysztof
8. Krzyżok Adrian
9. Lach Radosław
10. Matuszek Rafał
11. Musioł Damian
12. Nahlik Rafał
13. Nowak Michał
14. Perkowski Damian
15. Piechaczek Mateusz
16. Pientka Krzysztof
17. Posmyk Michał
18. Przybyła Szymon
19. Radwan Adrian
20. Siwoń Marek
21. Skaba Grzegorz
22. Strojwąs Dawid
23. Szramek Daniel
24. Urbiński Michał
25. Wyrba Dawid
26. Wyżgoł Marcin
27. Zieleń Paweł
klasa IVc – technik informatyk
wych. mgr Anna Doniec
1. Bulenda Tomasz
2. Depta Mateusz
3. Fidor Mateusz
4. Grygiel Rafał
5. Harbacz Justyna
6. Huptas Andrzej
7. Jarosz Jan
8. Joszko Mateusz
9. Kajzer Paweł
10. Kądzioła Szymon
11. Kostecki Mateusz
12. Koterba Rafał
13. Kowol Łukasz
14. Kwaśniewicz Mateusz
15. Lasak Dariusz
16. Malcharczyk Paweł
17. Milej Mikołaj
18. Niestrój Adrian
19. Płaczek Andrzej
20. Posmyk Tomasz
21. Przybyła Andrzej
22. Rossa Marcin
23. Sedlaczek Damian
24. Siemiątkowski Mateusz
25. Stępień Adam
26. Strachota Marek
27. Stroka Tomasz
28. Stukator Łukasz
29. Uchyła Łukasz
30. Waluga Adam
31. Wanglorz Mariusz
32. Wojtaszek Adrian
33. Zacharzewski Dawid
34. Zaiczek Marcin
klasa IVd – technik mechatronik
wych. mgr inż. Sebastian Kretek
1. Baszczok Piotr
2. Bednorz Adam
3. Buczyński Tomasz
4. Chrubasik Piotr
5. Cuber Przemysław
6. Drzymała Marcin
7. Duda Mateusz
8. Dziadek Piotr
9. Gawłowski Damian
10. Górny Kasper
11. Grzesik Damian
12. Karwot Michał
13. Kołpiński Paweł
14. Kozłowski Jarosław
15. Krajewski Mateusz
16. Król Dawid
17. Mróz Grzegorz
18. Pokorski Andrzej
19. Przewoźnik Radosław
20. Pytlik Przemysław
21. Seidler Robert
22. Stroka Michał
23. Stuchły Łukasz
24. Szynol Marcin
25. Świt Marcin
26. Tchórz Piotr
27. Turek Grzegorz
28. Urbaniec Marian
29. Wiencek Waldemar
30. Zajonc Tomasz
31. Ziaja Marcin
klasa IVe – technik elektryk
wych. mgr Paweł Jasny
1. Bijak Wojciech
2. Cytera Sławomir
3. Fulneczek Mateusz
4. Gorzalnik Marek
5. Henek Waldemar
6. Kaziur Dawid
7. Kosierkiewicz Piotr
8. Kotterba Grzegorz
9. Kramarczyk Piotr
10. Krawczyk Kamil
11. Liszewski Radomir
12. Mika Marcin
13. Mrozek Rafał
14. Pawełczyk Mateusz
15. Ranik Łukasz
16. Sławik Łukasz
17. Smykała Marcin
18. Stukator Sławomir
19. Śliwa Arkadiusz
20. Wszołek Samuel
21. Zaczek Rafał
klasa III h LO
wych. mgr Renata Jezusek
- Bedrunka Danuta
- Bentka Daria
- Gincel Sandra
- Golec Izabela
- Gruca Jarosław
- Hałas Sonia
- Kalemba Karolina
- Kalus Robert
- Kosel Michał
- Krawiec Kamila
- Kucz Karina
- Maj Nikol
- Nowak Justyna
- Nowak Roksana
- Nowakowski Daniel
- Opszański Patrycjusz
- Pączko Agnieszka
- Rudyszyn Anna
- Rzeźnicka Joanna
- Sierotka Agnieszka
- Siwoń Anna
- Stoś Daria
- Student Sandra
- Tuliszewska Aleksandra
- Wilczek Aleksandra
- Wiśniewski Łukasz
- Woźniak, Jan
- Zając Monika
Zajdel Justyna
III TUdD – technik mechanik, technik elektryk
wych. mgr Maciej Rycerz
- Apolony Paweł
- Baron Dariusz
- Cisz Kamil
- Deberny Krzysztof
- Franczyk Tomasz
- Gamon Andrzej
- Główka Jakub
- Hadamiec Denis
- Jędrośka Marcin
- Kaiser Kamil
- Korczok Mariusz
- Kotula Dariusz
- Krziżok Adam
- Kubica Lucjan
- Maśnica Rafał
- Musioł Andrzej
- Siorak Aleksander
- Siorak Wacław
- Sitko Mariusz
- Siwik Marek
- Sowa Tomasz
- Tlon Janusz
- Urbaniec Wojciech
- Wardęga Mateusz
- Wróblewski Rafał
- Czarniecki Adam
- Giera Jarosław
- Kotula Marek
- Kretek Dariusz
- Kwaśny Beniamin
- Kyrcz Mateusz
- Lubecki Mateusz
- Łabędzki Jarosław
- Maścibroda Paweł
- Pięk Adam
- Piłka Łukasz
- Ziaja Janusz