
Nowości na regałach! Zakupy książkowe na koniec roku.
Wszystkich miłośników książek na pewno ucieszy fakt, że zbiory naszej biblioteki powiększyły się o ponad 50 nowych tytułów. Wiele z nich zostało zakupionych na wasze życzenie. Wśród nowości są dwie najnowsze części „Zwiadowców”, trzy tomy z serii „Silos”, oraz dwa pięknie wydane klasyki science-fiction czyli „Blade Runner” i „Człowiek z wysokiego zamku” Philipa K. Dicka.
Wśród reportaży, które cieszą się u nas dużą popularnością, mamy „Odrzanię” i „Aglo” Zbigniewa Rokity, świetny reportaż o Rosji „My. Kronika upadku” Dmitrija Głuchowskiego oraz wstrząsający reportaż o życiu w Korei Północnej.
Poza tym mamy już najnowsze książki Szczepana Twardocha, Jakuba Żulczyka, Sabiny Waszut, Harlana Cobena, Kena Folletta i wiele innych.
Wszystkie książki są już gotowe do wypożyczania.
Zapraszamy!
J. Stankiewicz





