
Gala PODN w Wodzisławiu Śląskim
29 maja 2026 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej gali, zorganizowanej w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim, podsumowującej konkursy i przedsięwzięcia edukacyjne organizowane na terenie powiatu wodzisławskiego, w których uczestniczyli również uczniowie z powiatów sąsiednich.
Podczas gali wręczono nagrody laureatom konkursów. W uroczystości uczestniczyli również uczniowie i absolwenci naszej szkoły, którzy także zostali wyróżnieni za osiągnięcia w konkursach zawodowych.
Na zakończenie wydarzenia organizatorzy przygotowali poczęstunek dla wszystkich uczestników. Gala była okazją do podsumowania osiągnięć uczniów oraz docenienia ich zaangażowania i pracy.
Laureaci konkursów z naszej szkoły:
Marek Kaszny – II m.
Wojciech Klon – III m.
„ Projekt modelu bryłowego 3D”
Bartosz Hałas – I m.
Krzysztof Swoboda – III m.
„ Montaż elektroniczny na podstawie rysunku technicznego i instrukcji montażu”
Jakub Mrozek – I m.
„Montaż mechaniczny na podstawie rysunku technicznego i instrukcji montażu”










