Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca na boisku szkolnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Wydarzenie zgromadziło uczniów, rodziców oraz nauczycieli, którzy przybyli, by wspólnie celebrować osiągnięcia mijającego roku.

Pan dyrektor Sławomir Janowski uroczyście przywitał wszystkich zgromadzonych, w szczególności rodziców uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Jego słowa pełne były uznania dla ciężkiej pracy zarówno nauczycieli, jak i uczniów. Dyrektor podziękował nauczycielom i pracownikom szkoły za ich zaangażowanie i poświęcenie, a młodzieży za aktywność i dążenie do wiedzy. „To był kolejny pracowity i pełen wyzwań rok, który zakończyliśmy z sukcesami” – podkreślił dyrektor.

Ważnym momentem uroczystości było pożegnanie nauczycieli, którzy po wielu latach pracy w szkole przechodzą na zasłużoną emeryturę: panie Elżbieta Gargulińska (j. angielski), Helena Draga (j. polski), Dorota Lucia (biblioteka) oraz pan Konrad Hajdasz (przedmioty elektryczne). Dyrektor Janowski w imieniu całego grona pedagogicznego złożył im serdeczne podziękowania za długoletnią, sumienną pracę oraz życzenia wszelkiej pomyślności na dalsze lata. Każdy z odchodzących nauczycieli został wyróżniony indywidualnymi słowami uznania, a ich pożegnanie wzbudziło wiele emocji zarówno wśród kolegów, jak i uczniów.

Podczas ceremonii, w obecności przewodniczącej Rady Rodziców, wręczone zostały nagrody za zwycięstwa w konkursach szkolnych oraz za osiągnięcia sportowe. Ilość nagrodzonych uczniów była w tym roku naprawdę imponująca, co świadczy o ich wytrwałości i talencie. Wyróżnieni uczniowie z dumą odbierali nagrody, a zgromadzona publiczność nagradzała ich gorącymi brawami.

Cała uroczystość przebiegła w atmosferze radości i wspólnego świętowania sukcesów. Była to również okazja do refleksji nad minionym rokiem, pełnym nauki, wyzwań i wspólnych osiągnięć. Uroczyste zakończenie roku szkolnego stanowiło piękne zwieńczenie kolejnego etapu edukacji, wypełnionego ciężką pracą, ale również wieloma radościami i sukcesami.

Nagrodzonych uczniów było w tym roku naprawdę wielu! Gratulujemy!

Lista nagrodzonych uczniów >>KLIKNIJ<<

Następnie nagrody i listy gratulacyjne otrzymali uczniowie ze średnią ocen nie mniejszą niż 4,75.

Lista uczniów- świadectwa z wyróżnieniem >>KLIKNIJ<<

W drugiej części zakończenia roku szkolnego z rąk dyrektora świadectwa ukończenia szkoły otrzymali uczniowie klas trzecich Szkoły Branżowej.

Życzymy wszystkim udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ >> KLIKNIJ <<

/A.Krupa, A. Piwowar/