Absolwenci „Mechanika” 2023 poszli w świat…

Absolwenci „Mechanika” 2023 poszli w świat…

28 kwietnia nadszedł dzień, w którym pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów – ostatnich absolwentów klas IV technikum po gimnazjum. Dla tych młodych ludzi to niezwykły czas – zakończyli kolejny etap swojego życia, ukończyli szkołę średnią i wkraczają w dorosłość…

O godzinie 12.30 odbyła się akademia, na której w obecności uczniów klas IV technikum po szkole podstawowej, nauczycieli, wychowawców i przedstawicieli Rady Rodziców, odbyło się uroczyste pożegnanie. Jako pierwszy głos zabrał przewodniczący Samorządu Szkolnego – Adam Zamkotowicz. Następnie w imieniu klas kończących naszą szkołę przemówił Łukasz Buba, a w imieniu wychowawców klas absolwentów pożegnał pan Piotr Sput.

Na sam koniec przemówił dyrektor szkoły, podziękował absolwentom za to, że przez lata nauki mógł na nich zawsze liczyć, i że jest z nich dumny. Życzył uczniom, by potrafili w swoim dorosłym życiu zatrzymać się na chwilę i skorzystać ze zdobytej wiedzy w ocenie rzeczywistości. Następnie życzył im powodzenia na maturze i spełnienia wszystkich planów życiowych.

Kolejnym etapem było wręczenie nagród, jakie zdobyli absolwenci za różne osiągnięcia:

LISTA NAGRODZONYCH UCZNIÓW  >> KLIKNIJ <<

Następnie nastąpiło rozdanie świadectw uczniom kończącym naukę z wyróżnieniem. Otrzymali oni swoje świadectwa w obecności rodziców, którym dyrektor wręczał listy gratulacyjne:

  1. Krzysztof Stuchły kl. IV d T
  2. Bartosz Kubek kl. IV e T
  3. Dominik Wyglenda kl. IV d T
  4. Jakub Przybyła kl. IV d T
  5. Jakub Jeremiasz kl. IV d T
  6. Dominik Sciborski kl. IV d T
  7. Kacper Kruszelnicki kl. IV c T
  8. Kacper Daniel kl. IV c T
  9. Dawid Knura kl. IV d T
  10. Daniel Świętek kl. IV d T z najwyższą średnią 5,17

Nagroda dla najlepszego absolwenta:

Daniel Świętek kl. IV d T

Ostatnim wydarzeniem było odebranie świadectw przez pozostałych uczniów klas czwartych, wręczanych przez dyrektora szkoły i wychowawcę.
Po zakończeniu akademii przedstawiciele absolwentów w podziękowaniu rozdali nauczycielom pożegnalny prezent – pamiątkowy długopis z nutką słodyczy „Merci”.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ >> KLIKNIJ <<