„Mechanik” najlepszy w XX Turnieju Mikołajkowym w Piłce Siatkowej

8 grudnia w hali Rafako odbył się 20 Turniej Mikołajkowy Szkół Średnich w Piłce Siatkowej. W zawodach wystartowały 4 drużyny chłopców i 3 dziewcząt. Wśród chłopców turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów do 21 punktów.
W pierwszym meczu drużyna CKZiU nr2 „Mechanik” zmierzyła się z I LO wygrywając 2-0 (21-11, 21-18). W drugim meczu nasza drużyna pewnie pokonała ZSOMS również 2-0 (21-10, 21-14). Jak się okazało 3 mecz był meczem o zwycięstwo w turnieju, ponieważ ZSE również wcześniej wygrał oba mecze. W meczu z „Ekonomikiem” pierwszy set był bardzo zacięty i zakończył się wynikiem 21-19 dla naszego zespołu. W drugim secie nasi chłopcy zagrali jeszcze skuteczniej i pokonali przeciwników 21-16 wygrywając cały turniej.
Było to piąte zwycięstwo „Mechanika” w Turnieju Mikołajkowym w ostatnich siedmiu rozegranych.