KONKURS organizowany przez Politechnikę Opolską

KONKURS organizowany przez Politechnikę Opolską

KONKURS DLA UCZNIÓW:

„Twoja wizja nowego budynku laboratoryjnego dla Wydziału Mechanicznego Politechniki Opolskiej”.

Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowie szkół średnich i podstawowych (dalej „Uczestnicy”), zarówno osoby pełnoletnie jak i niepełnoletnie.

Uczestnicy budują laboratorium w wybranym oprogramowaniu na działce w skali wielkości odpowiadającej działce budowlanej pod przyszłe laboratorium Wydziału Mechanicznego Politechniki Opolskiej, którego wymiary wynoszą 40m x 30m.
Konkurs prowadzony jest z wykorzystaniem dowolnego oprogramowania stosowanego przez uczestników; w tym środowiska gier do budowania wszelakich obiektów w trybie kooperacji (np. Minecraft, Roblox, itp.), które pomoże im w przedstawieniu swojej wizji.

Uczestnicy mogą przesyłać pracę indywidualnie lub w zespołach maksymalnie 3 osób. Do każdej pracy musi być przydzielony opiekun ze szkoły zgodnie z regulaminem.

Prace można nadsyłać od dnia 01.05.2021 do dnia 01.07.2021 zgodnie z zapisami regulaminu konkursu na adres mechaniczny.promocja@po.edu.pl.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone za pośrednictwem wszystkich portali społecznościowych Politechniki Opolskiej.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po dniu 01.09.2021 r. od godz. 20:00.
Przewidywana pula nagród indywidualnych to 3000 zł, w tym bony podarunkowe oraz gry itp. Nagradzani są również opiekunowie zwycięskich prac.

Więcej szczegółów dotyczących konkursu można znaleźć na stronie Politechniki Opolskiej – link : https://wm.po.opole.pl/index.php/pl/konkurs-uczniowie

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie proszę o kontakt z Panią Patrycją Kozak (budynek A, sala 42).

Mirosław Uliczka