Turnieje siatkówki plażowej

Turnieje siatkówki plażowej

8 czerwca odbył się Finał Rejonowy w Piłce Siatkowej Plażowej. Naszą szkołę reprezentowali Tomasz Myśliwy i Krzysztof Jarosławski, którzy byli blisko sprawienia niespodzianki, ale niestety przegrali z bardziej doświadczonymi rywalami i ostatecznie zajęli 4 miejsce.

13 czerwca odbył się turniej w piłce siatkowej plażowej o puchar dyrektora CKZiU nr 1. W turnieju wystartowało 10 par. Turniej był rozgrywany systemem brazylijskim. Naszą szkołę reprezentowali: Tomasz Myśliwy z Krzysztofem Jarosławskim oraz Kamil Jureczka z Aronem Bulendą. Druga nasza para grała 2 mecze i niestety nie udało się wygrać żadnego i zostali sklasyfikowani na miejscu 9, natomiast para Myśliwy/Jarosławski wygrała 1 spotkanie i poniosła dwie porażki i zakończyła zawody na miejscu 7.

15 czerwca na zaproszenie naszej partnerskiej szkoły wybraliśmy się do Opawy na turniej piłki plażowej. Reprezentowały „Mechanik” te same pary co na poprzednim turnieju. Tym razem jednak wypadliśmy zdecydowanie lepiej. Para Jureczka/Bulenda wyszła z grupy i niewiele zabrakło aby zajęli miejsce na podium ostatecznie plasując się na 4 miejscu, natomiast para Myśliwy/Jarosławski wygrała turniej pokonując po drodze wszystkich rywali.

Damian Sergiel